Koepel Gepensioneerden stuurt brief aan Tweede Kamer n.a.v. de hoofdlijnennotitie.

Vandaag hebben wij een brief gestuurd aan de Vaste Commissie Sociale Zaken en Werkgelegenheid en aan de Fractievoorzitters in de Tweede Kamer. In deze brief staan een zevental punten die naar onze mening van ernstig belang zijn in de bespreking van de hoofdlijnennotitie.

De Koepel Gepensioneerden spreekt in deze brief het vertrouwen uit dat de commissie SZW de inhoud ervan in bijdragende betekenis onderdeel laat zijn van de reactie op de brief en de hoofdlijnennotitie van minister Koolmees en dat de commissie bij hem de toezegging wil forceren gepensioneerden nauw bij het overleg te betrekken.

U leest de brief aan de Vaste Commissie SZW, waarvan een kopie is gestuurd aan de minister en aan de fractievoorzitters Eerste kamer,  door op deze link te klikken.

De brief aan minister Koolmees waarnaar in de brief aan de commissie wordt verwezen en die in onze nieuwsbrief 20 van 17 juni staat, kunt u hier desgewenst nog eens lezen.

 

Deze nieuwsbrief is hier te lezen.