Geachte leden van de VvGH en overige geïnteresseerden,

De Seniorencoalitie (ANBO, KBO-PCOB, Koepel Gepensioneerden, NOOM en SOM.NL) wil graag met u in gesprek over wat u bezighoudt en belangrijk vindt. Zij vinden het cruciaal dat het gesprek over ouder worden niet over u wordt gevoerd, maar dat u daarin actief meepraat. Alleen zo komt de Seniorencoalitie te weten wat u belangrijk vindt en kunt u een bijdrage leveren aan de zorg van de toekomst. Daarom wordt de komende jaren gestart met een waardevolle, brede, maatschappelijke dialoog, met u als onmisbaar onderdeel.

Nog dit jaar, in de maand november, worden twee bijeenkomsten georganiseerd met als thema “Krachtig Ouder worden – Praat vandaag over morgen”. Alle informatie en de mogelijkheid om u voor deze bijeenkomst aan te melden vindt u in de twee documentjes hieronder. U kunt zich aanmelden door te klikken op www.deseniorencoalitie.nl in de oranje balk in de uitnodiging.

De Seniorencoalitie kijkt ernaar uit u op deze dagen te mogen ontmoeten!

Flyer_seniorencoalitie

Uitnodiging_bijeenkomst_seniorencoalitie