Dit zijn de onderwerpen die u leest in de laatste nieuwsbrief van 2022:

  • Niet in gesprek met pensioenfonds en sociale partners of juist wel? Meld het!
    Een tijdje terug heeft de Koepel Gepensioneerden met de Pensioenfederatie afgesproken dat de federatie alle pensioenfondsen van Nederland zou attenderen op hun wettelijke verplichting om melding te maken van het bestaan van verenigingen van gepensioneerden. Lees in deze nieuwsbrief of dat is gebeurd en of het enig effect heeft gehad.
  • Zwitserlevengevoel
    We willen het nog een keer met u hebben over het artikel “Seniorenorganisaties vinden nieuwe pensioenwet niet goed genoeg | Hart van Nederland”, waarover we vorige week in Nieuwsbrief 55 schreven. Valt u iets op aan het artikel? Niet? Kijk dan nog eens goed. Een hint: het gaat niet om de tekst. Het gaat om de foto. Framing?
  • Goed voornemen: volg de Koepel Gepensioneerden op Facebook!
    Mocht u nog nadenken over goede voornemens: volg de Koepel Gepensioneerden op Facebook en blijf op de hoogte van, voor u als senior, belangrijke onderwerpen.

De gehele nieuwsbrief kunt u hier lezen.