Dit zijn de onderwerpen die u leest in deze nieuwsbrief:

  • Koepel Gepensioneerden in het nieuws
    ‘Seniorenorganisaties vinden de nieuwe Pensioenwet niet goed genoeg.’ Dat zei Koepel-voorzitter John Kerstens bij Hart van Nederland over de afgelopen week door de Tweede Kamer aangenomen nieuwe Pensioenwet. Hij geeft daarbij aan dat allerlei fraaie beloftes nu puntje bij paaltje komt niet worden ingelost en de wet eigenlijk terug moet naar de tekentafel.
  • Bij twijfel…. níet doen toch?
    Dat vindt althans John Kerstens, de voorzitter van de Koepel Gepensioneerden, over de door de 2e Kamer aangenomen Pensioenwet. Verstandig of toch niet?
  • ‘Drie voor de prijs van één’ is niet altijd voordelig
    Het ging het laatste half jaar in de politiek Den Haag niet alleen over de nieuwe Pensioenwet. Ook de AOW kwam regelmatig voorbij (de Koepel Gepensioneerden berichten daar eerder over). Lees over hoe iedereen in eerste instantie blij was, totdat duidelijk werd dat e.e.a. een sigaar uit eigen doos was.

De gehele nieuwsbrief kunt u hier lezen.