Onderwerpen die in deze Nieuwsbrief worden behandeld:

  1. Rode Kruis zoekt met spoed vrijwilligers voor het uitvoeren van diverse hulptaken. Het hoe, waarom, waarvoor en verdere achtergrond leest u in deze nieuwsbrief;
  2. Nadere uitleg omtrent het o.a. door de Koepel uitgegeven persbericht: Regerings coalitie heeft geen oog voor inkomenspositie ouderen;
  3. Ouderen, niks bijgeschreven, wel afgeschreven
    Deze week werd met veel bombarie dan eindelijk een coalitieakkoord gepresenteerd: ‘Omzien naar elkaar en vooruitkijken naar de toekomst’. Een fraaie titel die van alles belooft. Maar niet waarmaakt. Lees in de nieuwsbrief waarom;
  4. Geef zestigplussers eerst de kans om de boosterprik te kunnen halen
    Ouderenorganisaties vrezen dat mensen – na de afkondiging van zaterdagavond van de zware lockdown – massaal de corona-afsprakenlijn gaan bellen, terwijl ouderen er nu al niet doorkomen. Hoe lossen we het probleem op om alle zestigplussers hun booster kunnen laten halen? Zie nieuwsbrief;
  5. Artikel over de naderende eindfase overleg over pensioenakkoord