De volgende interessante artikelen kunt u vinden in deze nieuwsbrief:

 • Koopkrachtig pensioen nog ver weg.
  Lees in deze Nieuwsbrief o.a. het persbericht van de Seniorencoalitie van 6 september hierover.
 • De Telegraaf is overtuigd, nu de politiek nog!
  Na het voorpagina-artikel van vrijdag 9 september en een ondersteunend commentaar daarbij wijdt De Telegraaf ook z’n hoofdredactioneel commentaar van vandaag aan de nieuwe pensioenwet. Lees in de nieuwsbrief hier meer over.
 • Wetgevingsoverleg 12 september gaat door.
  Het heeft er nog even om gespannen, of het eerste debat over de nieuwe pensioenwet wel door zou gaan. Maar een verzoek van een groot aantal oppositiepartijen om het debat uit te stellen, heeft het uiteindelijk niet gehaald: de coalitie hield de rijen gesloten en stemde tegen.
 • Vitaal en gezond ouder worden met behulp van een gratis mini-cursus.
  Wat is veroudering eigenlijk? Hoeveel moet ik bewegen, wat kan ik het beste eten? Hoe houd ik mijn spieren sterk? Nieuwsgierig naar de antwoorden?

Geïnteresseerd? Klik dan hier om deze nieuwsbrief te lezen.