Oproep !!

Via diverse nieuwsbrieven van de Koepel Gepensioneerden bent u door de Senioren Coalitie gevraagd de petitie “Pas de pensioenwet aan” te onderschrijven. Wij hopen dat u met velen dat zult doen . Gebruik hiervoor deze link. Maar stuur deze link ook door aan familie, vrienden, kennissen en collega’s want hoe vaker de petitie wordt getekend, hoe beter dat is!

Meer informatie over de pensioenacties van de Koepel kunt u vinden op de speciale actiewebsite Pas de pensioenwet aan!

Op NPO Radio 1, 4 en 5 zijn de komende weken twee verschillende spotjes te horen. Nieuwsgierig geworden? U kunt ze hieronder beluisteren:

Spot 1 (koopkracht)

Spot 2 (pensioenpot)

Op elke zender zal een spotje drie keer per dag te horen zijn. De tijdstippen zijn steeds wisselend. Morgenochtend is om 8.02 uur de aftrap op NPO Radio 1, om 8.57 uur op NPO Radio 4 en om 8.56 uur op NPO Radio 5.

De Tweede Kamer wil het wetsontwerp over het nieuwe pensioenstelsel nog voor het zomerreces behandelen. Vlak voor het debat zal de Seniorencoalitie de ingezamelde handtekeningen aan de Kamerleden overhandigen.