Onderwerpen uit de nieuwsbrief van 2 april 2022 zijn:

 • Wetsvoorstel Toekomst Pensioenen in huidige vorm onacceptabel
  Woensdag was het dan zover: het wetsvoorstel Toekomst Pensioenen werd aan de Tweede Kamer aangeboden. Daarin is het in 2019 tussen kabinet, vakbonden en werkgevers overeengekomen pensioenakkoord vertaald in wetgeving. Lees in de nieuwsbrief wat men hiervan gebakken heeft. In ieder geval volgens de Koepel niet veel.
 • Verkiezingen verantwoordingsorganen bij ABP en Bouw op komst
  Lees hier waarom het (voor iedereen) belangrijk is om, als de mogelijkheid zich voordoet om te stemmen, dit recht ook ten uitvoer te brengen.
 • Vertrouwen centraal in nieuwe DNB Visie op Betalen
  Gemiddeld genomen is de waardering onder de bevolking voor betaaldiensten hoog, goedkoop, innovatief en betrouwbaar. Een aantal groepen ervaart echter een achteruitgang. Lees in de nieuwsbrief wie dat zijn en wat men er aan gaat doen.
 • Sigaar uit eigen doos
  Afgelopen woensdag presenteerde het kabinet het wetsvoorstel Toekomst Pensioenen dat voor gepensioneerden weinig goeds in petto heeft. Maar het kan nog gekker. Daarom, klik hier om je te verbazen over wat de “knappe koppen” op het ministerie hebben bedacht.