Onderwerpen uit deze Nieuwsbrief  van 19 februari 2022 zijn:

  • Eerste Kamer: trek AOW-plan in
    Op Valentijnsdag riepen de Koepel Gepensioneerden en andere seniorenorganisaties de Eerste Kamer op om de AOW-plannen van het kabinet te torpederen. Lees hier wat de Senaat heeft gedaan en ook, net zo interessant, dat het CDA in de Senaat (anders dan in de Tweede Kamer) aangaf dat het de hoogste tijd is voor verhoging van de pensioenen.
  • Onderzoeksraad Voor Veiligheid kraakt harde noten
    Afgelopen week verscheen het eerste rapport van de “Onderzoeksraad Voor Veiligheid” (OVV) over de aanpak van de coronacrisis in Nederland. Daarin wordt het kabinetsbeleid gedurende het eerste half jaar van die crisis (tot september 2020) onder de loep genomen. Lees in deze nieuwsbrief over de in dat rapport getrokken conclusie betreffende de aanpak van de coronacrisis – Deel 1: tot september 2020.
  • AGE Platform Europe nieuwsbrief
    Ook het februari nummer van de nieuwsbrief van dit platform is nu beschikbaar. U leest hem hier.