Deze week vindt u in de nieuwsbrief van de Koepel:

  • Eerste hulp voor bij verkiezingen met Verkiezingsstoplicht
    De Seniorencoalitie, het samenwerkingsverband tussen ANBO, KBO-PCOB, Koepel Gepensioneerden, NOOM en SOMNL, helpt mensen met het Verkiezingsstoplicht. Het is speciaal gemaakt voor senioren als hulp bij de keuze van een politieke partij bij de Tweede Kamerverkiezingen op 22 november aanstaande.
  • Oproep vrijwilligers gezondheidsonderzoek
    De Wageningen Universiteit doet onderzoek naar het effect van veganistische voeding op spieren en de gezondheid van  gezonde 65-plussers. Voor dit onderzoek is men op zoek naar zelfstandige 65-plussers (zowel mannen als vrouwen) die zelf niet vegetarisch of veganistisch zijn en bereid zijn 12 weken een veganistisch eetpatroon te volgen en twee keer per week krachttraining te doen onder begeleiding, tegen een financiële vergoeding.

Klik hier om de nieuwsbrief te kunnen lezen.