Nieuwsbrief (nr. 30) van de Koepel Gepensioneerden staat dit keer geheel in het teken van de “Campagne Eén tegen eenzaamheid”. Deze campagne richt zich voor het eerst op alle mensen die zich weleens eenzaam voelen, en dat is bijna de helft van alle volwassen Nederlanders. Dit is een toename van 10 procent in tien jaar tijd. Bijna 1 op de 7 mensen voelt zich zelfs erg eenzaam, blijkt uit de Gezondheidsmonitor 2022. Niet alleen ouderen kunnen te maken krijgen met eenzaamheid. Het kan iedereen overkomen. Van jong tot oud. Daarom richt de “Campagne Eén tegen eenzaamheid” zich voor het eerst op alle mensen die zich weleens eenzaam voelen. Zoals gezegd: de campagne start vandaag 26 september 2023 en moedigt mensen aan om met een klein gebaar of een kleine stap iets aan het gevoel van eenzaamheid te doen. Bij zichzelf of een ander.

Lees hier het gehele artikel.