Dit zijn de artikelen in de Nieuwsbrief (nr. 28) waar de Koepel deze week mee in het nieuws kwam:

  • Koepel Gepensioneerden in het nieuws over koopkracht
    Deze week publiceerde het Centraal Planbureau de definitieve koopkrachtcijfers van vorig jaar. Sinds 1983 (!) waren die niet meer zo hard gedaald. Maar wie bungelden onderaan het lijstje? Nou? Inderdaad de gepensioneerden. Opnieuw. Voor het zoveelste jaar op rij. Koepel-voorzitter John Kerstens werd daarover geïnterviewd door Trouw. Lees het artikel in de Nieuwsbrief en het stuk in de Trouw.
  • Bezuinig de komende jaren niet op de ouderenzorg
    Dat stelt de Seniorencoalitie, waar de Koepel Gepensioneerden deel van uitmaakt, in jl. woensdag verzonden brief aan de Tweede Kamer. De brief is opgesteld omdat de Tweede Kamer  donderdag 14 september debatteerde over de toekomst van de ouderenzorg.

U kunt de Nieuwsbrief hier lezen.